EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish
info@turkuazarboy.com +90 212 296 79 39

Banner.Campus.Recruitment

Kanada, Avustralya, İrlanda veya Yeni Zelanda’da çalışmak mı istiyorsunuz?

İşiniz Body Shop, Hilton Otelleri, Starbucks, Zara gibi mağaza, restoran veya otelde olacak.
Turkuaz Yurtdışı Eğitim’in Staj & Eğitim Programları, kısa veya uzun dönem İngilizce dil kursunu ücretli bir iş deneyimi ile birleştirir.

Maaşsız Staj
Eğer profesyonel iş deneyimi istiyorsanız, kariyer beklentilerinizi karşılayacak çok çeşitli alanlarda yarı zamanlı veya tam zamanlı staj programları sunabiliriz.

Yurtdışında Staj Programları
Staj programlarımız, 4 haftalık bir İngilizce kurşunu ve ilgilendiğiniz bir alanda staja yerleştirilmeyi kapsamaktadır. Avustralya, Yeni Zelanda, Kanada ve İrlanda’da tam zamanlı staj imkanları mevcuttur. ABD’deki İngilizce okullarımızda ise yarı zamanlı staj imkanı mevcuttur.

Kanada’da öğrencilerin çalışma izni ve staj
Kanada’da çalışarak eğitim alabilirsiniz. Orta (İntermediate) seviyede İngilizce bilgisine sahipseniz, maaşlı/maaşsız staj programlarına kayıt olup işinizi garantileyebilir veya eğitim programına kaydınızı yaptırıp Kanada’ya gittikten sonra iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yeni Zelanda’da öğrencilerin çalışma izni ve staj 
Yeni Zelanda Hükümeti tarafından onaylanan bir okula (Category 1 provider)en az 14 hafta eğitim için kayıt olmanız durumunda, haftada 20 saat çalışma iznine sahip oluyorsunuz.

Avustralya’da öğrencilerin çalışma izni ve staj
18-30 yaş arasındaki adaylar için uygun bir programdır. Minimum 4 hafta dil eğitim programına kayıt olunmalıdır. Staj programı minimum 7, maksimum 26 haftalık olabilir. Maaşlı ve maaşsız staj imkanları mevcuttur.

Maaşsız staj birçok profesyonel alanda mümkün ancak maaşlı staj sadece ‘hospitality’ alanında eğitim almış veya çalışmış öğrenciler içindir. Maaşlı staj başvurusunda bulunan öğrencilerimiz; 4-5 yıldızlı otellerde veya dünyaca ünlü restoranlarda çalışma imkanı bulurlar. Maaşlı stajyerin saatlik kazancı ortalama 15 $ civarındadır.

Avustralya’da lisans/yüksek lisans eğimini tamamlamış ve geçici vizeye sahip olan yabancı öğrenciler, Avustralya Hükümeti’nin resmi web sitesinde “Professionals and other skilled migrants ” (Profesyonel ve Diğer Vasıflı Göçmenler) bölümünden, Skilled Independent (Residence) Visa başvurusu yapıp, Avustralya’da kalıcı olarak oturum alabilirler.

internshipHomeland