EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish
info@turkuazarboy.com +90 212 296 79 39

Yurtdışında sertifika veya diploma programlarına en az 4 hafta, en çok 1 yıllık kayıt olabilirsiniz. Birçok okul sertifika veya diploma programı sonrası staj imkanı da sağladığı için kısa sürede kendinizi geliştirip, kariyerinizde hızla yükselebilirsiniz.

Sertifika ve diploma programlarının master programlarından farkı:
Kabul koşullarının master programlarına göre  daha esnek olması,
Daha kısa süreli olmaları,
Yıl boyunca daha esnek başlangıç tarihlerine sahip olmaları,
Daha ekonomik olmaları

Yurtdışında sertifika ve diploma programlarına başvuru şartları ve işlemleri okuldan okula farklılık göstermektedir. Bu programlara katılabilmek için iyi düzeyde İngilizce bilmek gerekir.

Bilgisayar, bankacılık, uluslararası ticaret, işletme, pazarlama, finans, bilgi teknolojileri, turizm, halkla ilişkiler, e-ticaret gibi konularda uzmanlaşmaya yönelik kısa süreli bu eğitim programlarının en büyük avantajı teoriden çok pratiğe yönelik olmalarıdır. Bu programlarda dersler öğretim görevlilerinin yanı sıra, öğrenim görülen dalda üst düzeylere gelmiş profesyoneller tarafından verilmektedir. Böylece, bu programlara katılanlar, iş ortamını ve iş hayatında karşılaşabilecekleri problemleri bizzat o işin profesyonellerinden uygulamalı olarak sonuçlarıyla görme imkanına kavuşurlar..

En popüler Sertifika ve Diploma programları

Accounting & Financial Management
Advertising
Business Administration
Business computing
Computer Systems
Economics
Human resources management
Information Technology
International Trade
International Web Master Certificate
Internet Marketing & E-commerce
Marketing
Multimedia
Project Management
Public Relations
TEFL (Teaching English as a Foreign Language)
Travel, Tourism and hospitality management

CUW_MBA3

Amerika`da; UCLA, UC Berkeley, Columbia, UC San Diego, UC Irvine, UC Riverside, UC Santa Barbara, New York Film Academy, Supreme Aviation…

Kanada`da; Greystone, George Brown, Centennial, Alexander, Humber, Vancouver Film School, Seneca…

İngiltere`de; University of Cambridge(Yaz dönemi sertifika programları), University of Oxford (Yaz dönemi sertifika programları), University of  BPP, London School of Business and Finance, Bournemouth Business School, West London College, Hove Colleges, LCİBS, LITE, ISTITUTO MARANGONI…

Avustralya`da
;
AIPE, Martin College, Central Queensland University

Malta`da
;
Chamber College ve daha bir çok kolej ve üniversitenin resmi Türkiye temsilcisi olarak danışmanlık ve yerleştirme hizmeti sunmaktayız.