EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish
info@turkuazarboy.com +90 212 296 79 39

Screen-print-tt-brochureST Giles International Londra, Brighton, Eastbourne

CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults)

CELTA, İngilizce öğretmenleri veya öğretmen adaylarına yönelik, yıl boyunca belli tarihlerde düzenlenen ve 4 hafta devam eden Sertifika Programı’dır. Katılımcı, program sırasında 6 saat ders gözlemlemesi yapar, 4 rapor hazırlar, eğitmenler gözetiminde ders verir. Ders performansı, profesyonel gelişimi ve raporları başarılı bulunan katılımcı Cambridge CELTA sertifikası almaya hak kazanır. Ayrıca sınav yapılmaz. CELTA kursları St Giles International okullarından Brighton ve Londra Highgate’de bulunur.
Minimum yaş: 18
Dil seviye şartı: Advanced (C1)
Öğretmenlik tecrübesi: Gerekmiyor
Telefon mülakatı: Evet
Süre: 4 hafta

trinity-smallTrinity Certificate Tesol

Yeni mezun İngilizce öğretmenleri veya öğretmen adaylarına yönelik, katılımcılara İngilizce Öğretmenlik mesleğiyle ilgili pratik bilgiler sunmayı amaçlayan programlardır. Kurs süresince öğretme yeteneğini geliştirme, dile hakimiyet, öğrenci profiline göre eğitim verme konuları üzerine yoğunlaşarak; toplam 6 saat ders verme ve 4 saat tecrübeli öğretmenleri izleme fırsatı sunar.

Minimum yaş : 18
Dil seviye şartı : Advanced (C1)
Öğretmenlik tecrübesi : Gerekmiyor
Telefon mülakatı: Evet
Süre: 4 hafta

Teachers of English Course (TEC)

İngilizce öğretmenleri veya öğretmen adaylarına yönelik, 2 hafta olarak düzenlenen ve katılımcılara İngilizce Öğretmenlik mesleğiyle ilgili pratik bilgiler sunmayı amaçlayan programlardır. Kursu tamamlayanlara St Giles tarafından Katılım Sertifikası verilir.

Dil seviye şartı: Upper-Intermediate (B2)
Öğretmenlik tecrübesi: Gerekiyor
Telefon mülakatı: Hayır
Süre: 2 hafta

Teacher-Training-Brochure-2014

St-Giles-Teacher-Training-Dates-and-Fees-2014

Başa Dön

british-study-centres-logo

BRITISH STUDY CENTRES London, Oxford, Brighton

CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults)
CELTA, İngilizce öğretmenleri veya öğretmen adaylarına yönelik, yıl boyunca düzenlenen ve 4 hafta devam eden Sertifika Programıdır. Katılımcı, program sırasında 6 saat ders gözlemlemesi yapar, 4 rapor hazırlar, eğitmenler gözetiminde ders verir. Ders performansı, profesyonel gelişimi ve raporları başarılı bulunan katılımcı Cambridge CELTA Sertifikası almaya hak kazanır. Ayrıca sınav yapılmaz.

Program merkezi: Oxford
Minimum yaş: 18
Dil seviye şartı : Proficiency (C1 / C2)
Öğretmenlik tecrübesi : Gerekmiyor
Telefon mülakatı: Evet
Süre: 4 hafta

Trinity College London CertTESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages)

İngilizce öğretmenleri veya öğretmen adaylarına yönelik, katılımcılara İngilizce  öğretmenlik mesleğiyle ilgili pratik bilgiler sunmayı amaçlayan programlardır. Kurs süresince öğretme yeteneğinizi geliştirme, dilde farkındalık, öğrenci profiline göre eğitim verme konuları üzerine yoğunlaşarak; toplam 6 saat ders verme ve 4 saat tecrübeli öğretmenleri izleme fırsatı bulacaksınız. Kursu tamamlayanlara katılım sertifikası verilir.

Program merkezi: Brighton
Minimum yaş: 18
Dil seviye şartı: Profeciency (C1 / C2)
Öğretmenlik tecrübesi: Gerekmiyor
Telefon mülakatı: Hayır
Süre: 4 hafta
Ders saatleri: Pazartesi – Perşembe 09.00–17.00; Cuma 09.00-16.30

Content and Language Integrated Learning (CLIL)

Anadili İngilizce olmayan ve daha çok ilköğretim ve lise seviyesinde İngilizce dil eğitimi veren öğretmenlere yönelik kurslardır.

Kurs merkezi: Oxford
Kurs süresi: 2 hafta
Haftalık ders saati: 25 ders
Dil seviye şartı: Upper-Intermediate (B2)
2 hafta eğitim ücreti: 675 Sterlin

Primary Methodology & Language

6-11 yaş arasındaki çocuklara İngilizce öğretimi üzerine odaklanan kurs; eğitim metotları, pedagojik bilgilerin tekrarı ve pratiği, materyal kullanımı konusunda bilgiler ve özellikle konuşma ve dinleme üzerine yoğunlaşan bir ders programını kapsar. Kurs süresince program, İngilizce öğretme teknikleri, sınıf pratiği ve dil analizi konularını ana hatlarıyla ele alsa da eğitim alan grubun ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir. Kurs bitiminde bir proje ve sunum yapmanız istenir ve İngiltere’ deki bir ilkokulu ziyaret edersiniz.

Program merkezi: Oxford, Brighton
Kurs süresi: 2 hafta
Haftalık ders saati: 25 ders
Dil seviye şartı: Intermediate (B1)

Advanced Language & Methodology

Orta okul ve lise seviyesindeki öğrencilere ve yetişkinlere İngilizce öğretme üzerine yoğunlaşmış olan kurs, eğitim metotları ve pedagojik bilgilerin tekrar ve pratiğini içerir. Yetişkinlere İngilizce öğretme metodolojilerinin yoğun olarak işlendiği bir programdır.

Kurs merkezleri: Oxford, Brighton, Londra
Kurs süresi: 2 hafta
Haftalık ders saati: 25 ders
Dil seviye şartı: Advanced (C1)

Technology in the ELT Classroom

İngilizce öğretiminde teknolojinin aktif kullanımını içeren bu kursta Internet ve webquests, Web 2.0, Blogging, Social Networking, PowerPoint, Interactive Whiteboards (IWBs), Digital Images, Audio & Video Resources, Podcasting, Movie Making, Skype, Video Conferencing, Wikis, ePortfolios gibi teknolojiyi öğretmen ve öğrencileri için nasıl aktif bir şekilde kullanacakları öğretilir.

Kurs merkezleri : Oxford, Brighton
Kurs süresi : 2 hafta
Haftalık ders saati : 25 ders
Dil seviye şartı : Upper-intermediate (B2)

General English with Teaching Methodology

Genel İngilizce bilgisini geliştirirken aynı zamanda öğretme prensip ve pratiği konularında bilgilerini güncellemek isteyen öğretmenler için tasarlanmış bir kurstur. Dile hakimiyeti artırmaya yönelik ve 4 ana başlık altında – konuşma, dinleme, okuma ve yazma – sunulan Genel İngilizce derslerine ek olarak öğleden sonra öğretmenlik becerilirini geliştirmeye yönelik ELT metotları, bir İngiliz okulunu ziyaret ve dil analizi gibi dersler içermektedir.

Kurs merkezleri: Londra, Oxford, Brighton, Bournemouth
Kurs süresi: 2 hafta
Haftalık ders saati: 27 ders
Dil seviye şartı: Intermediate (B1) / Londra – Upper intermediate

British Study Centres, Teacher Training Kursu Fiyatları
British Study Centres, Konaklama Fiyatları

Başa Dön

ETC-International-College
ETC INTERNATIONAL COLLEGE,
Bournemouth, Teacher Training Courses

Trinity Cert TESOL

TESOL, özellikle başka bir ülkede öğretmelik yapmayı düşünen öğretmenler için, bu alanda iş bulma olanaklarını artıran, NQF (National Qualifications Framework) ve QCA (Qualifications Cirriculum Authority) kurumlarından akredite bir sertifika programıdır. Kurs sonunda, programın onaylayıcı kurumu olan Trinity tarafından bir temsilci ile, yeterli gelişimin sağlandığını teyid amaçlı bir görüşme sağlanır.
Kurs süresi: 4 hafta
Ders saatleri: 09:00 – 15:00
Başlangıç tarihleri: Her ayın ilk Pazartesi

Continued Development Courses (CDC)

Bir süredir İngilizce öğretmenliği yapmakta olan öğretmelere yönelik kursumuzdur. Öğretme becerilerini geliştirmeyi, modern metodolojiler hakkında fikir paylaşımını, öğretme materyallerini zenginleştirmeyi ve sınıf içi performanslarını canladırmayı amaçlar. Kursun en büyük avantajlarından biri de kişinin ihtiyacına göre ayarlanabiliyor olmasıdır. Bu yöntemle, eğitim sonunda maksimum gelişim hedeflenmektedir.

Kurs süresi: 4 hafta
Ders saatleri: 09:00 – 15:30
Başlangıç tarihleri: Kişiye özel

Courses leading to the Cambridge TKT Exam

Cambridge TKT sınavına hazırlık sağlayan 4 haftalık kursumuz, ilköğretim, lise veya yetişkin dil kurslarında öğretmenlik yapan kişilere yönelik temel öğretme tekniklerine ve mesleki anlamda öz güvenlerini artırmaya odaklıdır. Sınav 3 modülden oluşur ve her biri 80 dakika sürer.

Kurs süresi: 4 hafta
Ders saatleri: Hafta içi her gün sabah 09:00’dan öğleden sonra 15:00’e kadar
Başlangıç tarihleri: Kişiye özel

Teacher Training kurslarımız hakkında detaylı bilgi ve broşür için; Teacher Training
Teacher Training Kurs Fiyatları
ETC Teacher Training, Konaklama Fiyatları

Başa Dön

BEET – International Teacher Training Centre, Bournemouth

logo-web (1)

CELTA

Öğretmen adaylarına veya çok az öğretmenlik deneyim olan öğretmenlere yönelik bir sertifika programıdır. Kurs süresince gösterilen profesyonel gelişim, ödevler ve öğretme pratiği doğrultusunda yapılan değerlendirmelerin sonucunda kurs sertifikası verilir.

Minimum yaş: 18
Dil seviye şartı: Advanced (C1)
Öğretmenlik tecrübesi: Gerekmiyor
Telefon mülakatı: Evet
logo-web Süre: 4 hafta
Ders Saatleri: 09:00 – 17:00

ITTC Certificate in TESOL

Anadili İngilizce olmayan öğretmenler için İngilizce öğretimi konusunda deneyim kazandırmaya yönelik bir sertifika programıdır. CELTA programıyla içerik olarak paralel gitmektedir, ancak öğretmelik pratiğinde daha düşük dil seviyelerini içermektedir.

Minimum yaş: 20 yaş
Dil seviye şartı: Upper-Intermediate (B2)
Öğretmenlik tecrübesi: Gerekmiyor
Telefon mülakat: Evet
Süre: 4 hafta
Ders saatleri: 09:00 – 16:30

DELTA

Deneyim sahibi İngilizce öğretmelerine yönelik diploma programıdır. Programa katılım için; farklı dil seviyelerinde öğretmenlik deneyimi, ileri İngilizce seviyelerini (C1 dahil) de kapsayacak öğretme tecrübesi, arzu edilen standartlarda araştırma ve yazılı sunum yapabilecek donanıma sahip olunması gerekmektedir. Program 3 modülden oluşmaktadır. Program süresince sunulan ödevler, yapılan sunumlar ve yazılı sınav sonucunda değerlendirme yapılır.

Dil seviye şartı: Proficiency (C2)
Öğretmenlik tecrübesi: Gerekiyor
Telefon mülakatı: Evet
Süre: 8 hafta
Ders Saatleri: 09:00 – 16:30

Refresher Course: Language and Teaching Methodology

Genel İngilizce bilgisini geliştirirken aynı zamanda öğretme prensip ve pratiği konularında bilgilerini güncellemek isteyen öğretmenler için tasarlanmış bir kurstur.

Minimum yaş: 18
Kurs süresi: 2 – 4 hafta
Haftalık ders saati: 20 ders
Ders saatleri: 09:00 – 12:30
Dil seviye şartı : Upper-intermediate (B2)

Refresher Course: CLIL (Content Langauge Integrated Learning)

Anadili İngilizce olmayan ve daha çok ilköğretim seviyesinde İngilizce dil eğitimi veren öğretmenlere yönelik kurslardır.

Minimum yaş: 18 yaş
Kurs süresi: 2 – 4 hafta
Haftalık ders saati: 20 ders
Ders saatleri: 09:00 – 12:30
Dil seviye şartı: Upper-intermediate (B2)

Beet International, Teacher Training Kursu Fiyatları
Konaklama Detayları ve Fiyatları

Başa Dön

ELC-BrightonELC Brighton

Aspects of  Teaching English

Lise seviyesinde İngilizce öğretmenliği yapan yada yetişkinlere dil eğitimi veren öğretmelere, İngilizce yeteneklerini geliştirirken, dil eğitimi konusunda güncel bilgiler edinmeye yöneliktir.

Minimum yaş: 21
Dil seviye şartı: Intermediate (B1 Common European Framework)
Süre: 2 hafta
Haftalık ders saati: 30 ders (22,5 saat)

Content and Language Integrated Learning (CLIL)

Minimum yaş: 21 yaş
Dil seviye şartı: Intermediate (B1 Common European Framework)
Süre: 2 hafta
Haftalık ders saati: 30 ders (22,5 saat)

Teaching Business English

İş İngilizcesi öğretmenlerine yönelik bir kurstur.
Minimum yaş: 21
Dil seviye şartı: Intermediate (B1 Common European Framework)
Süre: 2 hafta
Haftalık ders saati: 30 ders (22,5 saat)

ELC Brighton, Teacher Training Kursu Fiyatları
ELC Brighton, Konaklama Detayları

Başa Dön

Studio Cambridge, Cambridge

Studio Cambridge dil okulu, şehir merkezine 10 dakika yürüyüş mesafesindedir. Okul, Cambridge Üniversitesi (UCLES) tarafından sınavlara hazırlık kursları ve ETS ( Educational Testing Service) tarafından TOEIC sınavlarını düzenlemek üzere yetkilendirilmiştir.

CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults)logo
Çok az deneyim sahibi İngilizce öğretmenleri veya öğretmen adaylarına yönelik, yıl boyunca düzenlenen sertifika programıdır. Program, öğrencinin 3 farklı seviyede toplam 6 saat ders verme ve 6 saat ders gözlemleme seanslarını içerir.

Minimum yaş: 18 (ortalama yaş grubu 26)
Dil seviye şartı: Proficiency (C1 Common European Framework)
Öğretmenlik tecrübesi: Gerekmiyor
Telefon mülakatı: Evet
Süre: 4 hafta

Studio Cambridge, Teacher Training Kursu Fiyatları
Studio Cambridge, Aile Yanı Konaklama Fiyatları
Studio Cambridge, Yurt Konaklama Fiyatları

page-Cert-IBET page-Trinity-Diploma