EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish
info@turkuazarboy.com +90 212 296 79 39

Dünya çapında itibar gören bir kariyere ulaşmak için, yurtdışı eğitimde dünyanın en güvenli ülkesi Kanada’yı seçin.

Neden Kanada’da üniversite eğitimi?

Kanada, dünya çapında prestijli üniversiteleri ve eğitim sektöründe mükemmelliğiyle tanınır.
Her yıl 200.000’den fazla uluslararası öğrenci ve araştırmacı eğitim için Kanada’yı seçmektedir.

Kanada eğitim ve yaşam için dünyanın en ideal ülkelerinden biridir.

Tüm dünyayı etkileyen ekonomik krizden en az etkilenen, ekonomik anlamda ve toplum refahı olarak dünyanın en yaşanılası ülkelerinden biri olarak tanımlanan Kanada, eğitim için de mükemmel seçenekler ve kariyer fırsatları sunar.

Eğitim ve yaşam maliyetleri özellikle İngiltere ve ABD’ye göre çok daha ekonomik olan Kanada, başarılı uluslararası öğrenciler ve araştırmacılar için uluslararası burs imkanları sunar.

Öğrencilerin çalışma izni vardır!

Kanada, öğrencilere akademik yıl boyunca haftada 20 saat, yaz tatillerinde ise tam gün çalışma izni vermektedir. Öğrenciler eğitim görmeye başlar başlamaz çalışma iznine de sahip olurlar.

Mezuniyet sonrasında göçmenlik ve vatandaşlık imkanı…

Kanada güçlü ekonomisi ve yüksek yaşam standartları ile dünyanın en çok rağbet edilen ülkelerinden biridir. Kanada’da üniversite eğitiminizi tamamladıktan ve mezun olduktan sonra, Kanada’ya yerleşmek isterseniz, Kanada size bu imkanı da sunacaktır.

Kanada’nın en iyi üniversitelerine kabul imkanı…

Turkuaz Yurtdışı Eğitim’in profesyonel danışmanları ile Kanada üniversitelerine veya üniversite hazırlık programlarına başvuru yapabilir, sizin için doğru üniversite ve eğitim programına kısa sürede kabul edilebilirsiniz.

Kanada’da lisans eğitimi; 4, yüksek lisans eğitimi 2 yıldır.

Kanada üniversitelerimizin listesi ve lisans ile yüksek lisans programlarına başvuru için gerekli evrakların listesi için lütfen TIKLAYINIZ.