EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish
info@turkuazarboy.com +90 212 296 79 39

2003 yılında İngiltere’de kurulmuş olan Turkuaz Yurtdışı Eğitim, Londra  ve İstanbul  merkez ofisleri ile Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı & Kariyer Koçluğu hizmeti sunmaktadır.

Misyonumuz

Eğitim alanında profesyonel kurucularımız ve yurtdışında eğitim almış danışman ekibimizle, bireylerin akademik altyapılarına, kişisel özelliklerine, kariyer hedeflerine ve bütçelerine en uygun eğitim planlarını belirlemek. Yurtdışı eğitim sürecinde de danışmanları olarak öğrencilerimizin yanında yer almaktır.

Turkuaz Yurtdışı Eğitim, dünya çapında kalitesini ispatlamış yüzlerce dil okulu, kolej ve üniversitenin resmi Türkiye temsilcisidir.

Vizyonumuz

Eğitim alanında dünyadaki yenilik ve fırsatları ülkemiz gençliğine sunarak, başarılı, mutlu, kendine güvenen bireylerden oluşan bir nesil yetişmesine katkıda bulunmaktır.

Turkuaz Yurtdışı Eğitim, sosyal sorumluluk projelerinde de yer alarak; öncülük ettiği kampanyalar ile doğudaki okullarımızı, üniversite yarışmalarına sponsor olarak başarılı gençlerimizi desteklemektedir.

Türkiye’nin tüm bölgelerinden, online veya telefonla bizlere ulaşabilir, dilerseniz ofislerimizde misafirimiz olabilirsiniz.

Size özel, doğru eğitim & kariyer planı için; Turkuaz Yurtdışı Eğitim

www.turkuazedu.com
www.turkuazarboy.com

info@turkuazarboy.com
SkyPe: turkuazedu.