EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish
info@turkuazarboy.com +90 212 296 79 39

navitas_logo-studyco(4)ILSC_Language-Schools_Logo_Vertical_ColourAccessLanguageCentrelogo (1)logokaplanEmbassy English ECLSI2011webmirrored

avusturalya

Avustralya kalbinizi fethedecek!

Avustralya’da eğitim dünya standartlarındadır. Kazandığı itibar ve bugüne kadar verdiği mezunlar sayesinde Avustralya, pek çok öğrencinin eğitimdeki ilk tercihlerinden biri olmaktadır.

Avustralya, akademik üstünlüğü ile haklı bir üne sahiptir ve eğitim süresinde yaşanabilecek en iyi ülkelerden biridir. Avustralya’da alacağınız eğitim size daha iyi bir kariyer ve yaşam olanakları, dünya çapında kariyer seçenekleri ve uluslararası düzeyde tanınan nitelikler ve becerilerle birlikte sınırsız bir gelecek sağlayacaktır.

Sonsuz manzaralar, şaşırtıcı coğrafi zıtlıklar ve farklı hayvan türlerinden oluşan bir kıta. Canlı, kozmopolit şehirler, muhteşem plajlar (yaklaşık 37,000 kilometre uzunluğunda), dikkate değer güzellikteki ünlü dünya mirası sit alanı iç bölgeler ve gizemli, neredeyse terk edilmiş şehir dışı bölgesi. Avustralya gerçekten özel bir yer. Ilıman iklimi ve muhteşem manzarasının yanı sıra Avustralya, sporsever ve sıcakkanlı halkıyla da ünlüdür. Avustralyalılar güzel uluslarıyla gurur duyarlar ve paylaşmaktan memnun oldukları kolay yaşam tarzının keyfini çıkaran rahat tavırları vardır. Bu da Avustralya’yı okumak, yaşamak, çalışmak ve İngilizce öğrenmek için uygun bir yer haline getirmektedir.

Avustralya’da dil eğitimi alabileceğiniz şehirler; Brisbane, Melbourne, Sydney, Cairns, Perth